do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
dostawa-gratisWysyłka powyżej 200zł GRATIS mail-kontakt kontakt@farmapiekna.pl mail-kontakt 519 539 085
Producenci
Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym.

Zwrotu produktu można dokonać w terminie 10 dni od otrzymania przez Państwa zamówionych produktów. W tym celu należy w w/w terminie odesłać produkty (bez śladów użytkowania, w oryginalnych opakowaniach)na adres:

FARMA PIĘKNA

Ul. Puszkarska 9

30-644 KRAKÓW

Zwrot zapłaconej ceny nastąpi po otrzymaniu towarów oraz numeru konta Klienta.

Reklamacje dotyczące produktów można składać pisemnie na adres:

FARMA PIĘKNA

Ul. Puszkarska 9

30-644 KRAKÓW

lub drogą elektroniczną (e-maillową) na adres: kontakt@farmapiekna.pl

Prosimy nie odsyłać wadliwych towarów bez uprzedniego kontaktu ze sklepem w jeden z podanych wyżej sposobów. W razie uznania reklamacji, w wyniku ustaleń pomiędzy stronami zostanie wysyłany nowy produkt lub nastąpi zwrot równowartości wadliwego/ych prouktu/ów na podany przez klienta nr konta.

Przy dostarczeniu przesyłki przez kuriera zalecane jest otwarcie otrzymanej paczki w obecności kuriera. W takim przypadku, po sporządzeniu przez kuriera raportu uszkodzenia , zwrot uszkodzonego towaru może nastąpić za pośrednictwem kuriera na koszt Sklepu Internetowego

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną (e-mailową) .

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl